لوگو نمایه سازان
لطفا صبر کنید...

درباره نمایه سازان

«نمایه سازان» برندی است که طبق قوانین و مصوبات مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تحت مالکیت «موسسه پویندگان راه ملل» به ثبت رسیده و خدمات مشاوره ای، اعتبارسنجی و نمایه سازی را با مشارکت و همکاری موسسات و سازمان های داخلی و بین المللی ارائه می دهد.

جهت مشاهده اطلاعات تیم نمایه سازان اینجا کلیک نمائید.

خدماتی که در سامانه نمایه سازان (NamayehSazan.ir) ارائه شده مبتنی بر سرویس ها و خدماتی است که توسط مراجع معتبر داخلی و بین المللی انجام می پذیرد و نمایه سازان بعنوان کارگزار، عهده دار انجام امور ثبتی و مالی (مبتنی بر سفارش مشتریان) تا مرحله ارائه گواهینامه/مدرک صادر شده از طرف مراجع صادر کننده آن به مشتری می باشد. 

جهت مشاهده اطلاعات مربوط به خدمات ارائه شده توسط نمایه سازان اینجا کلیک نمائید.


قانونمندی فعالیت و خدمات

به جرات می توان اذعان نمود، نمایه سازان از معدود مراکز ارائه دهنده خدمات نمایه سازی در ایران می باشد که صلاحیت و اعتبارش توسط مراجع متعدد احراز و مورد تائید قرار گرفته است. برخی از مجوزها و تائیدیه ها به شرح زیر می باشد:

جهت مشاهده مجوزهای فعالیت نمایه سازان اینجا کلیک نمائید.


مشتریان ما

گستره خدمات ارائه شده توسط نمایه سازان کلیه افراد حقیقی و حقوقی را در بر می گیرد و ایشان می توانند با ثبت نام در سامانه نمایه سازان نسبت به ثبت سفارش های درخواستی بصورت آنلاین از طریق پنل کاربری خویش اقدام نمایند.

جهت مشاهده راهنمای ثبت نام در سامانه نمایه سازان اینجا کلیک نمائید.

رضایتمندی مشتریان سرلوحه فعالیت های تیم کاری نمایه سازان در ارائه خدمات می باشد که گواهی بسیاری از ایشان در رضایتمندی از خدمات ارائه شده، تصدیق و تائیدی بر این مدعا است.

جهت مشاهده برخی از مستندات مربوط به رضایتمندی مشتریان نمایه سازان اینجا کلیک نمائید.