لوگو نمایه سازان
لطفا صبر کنید...

زمانیکه برای اولین بار وارد پنل کاربری خود در نمایه سازان می شوید، صفحه زیر را مشاهده خواهید نمود. پیام ظاهر شده در این صفحه، ضمن خوش آمدگویی به شما و اعلام اعتبار اولیه اختصاص یافته به شما (اعتبار خرید هدیه) از شما می خواهد تا برای ادامه کار نسبت به تائید هویت و ارسال مدارک هویتی خود اقدام نمائید.

استفاده از تمامی قابلیت های پنل کاربری منوط به ارسال اطلاعات و مدارک هویتی توسط کاربر و تائید آن توسط نمایه سازان می باشد.

1) جهت درج اطلاعات هویتی خود برروی گزینه مشخص شده در تصویر زیر کلیک نمائید.

 

2) در پنجره ظاهر شده، اطلاعات خواسته شده را مطابق شکل زیر وارد نموده و برروی دکمه «تائید و مرحله بعدی» کلیک نمائید.

توجه داشته باشید که از این اطلاعات برای تکمیل اطلاعات مربوط به سفارش های شما در نمایه سازان استفاده خواهد شد و می بایست اطلاعات ارسالی شما کاملا براساس اطلاعات مندرج در شناسنامه یا کارت ملی شما باشد. امکان تغییر هیچ یک از این اطلاعات پس از تائید آن ها توسط نمایه سازان وجود نخواهد داشت.
جهت ارسال فایل تصویری مربوط به کارت ملی خود، به حداکثر حجم فایل (3مگابایت)، فرمت تصویری (JPG) و جهت صحیح (افقی) توجه داشته باشید.

 

3) اگر از صحت اطلاعات و شماره تلفن همراه وارد شده در مرحله قبل اطمینان دارید، برروی کلید «بله» کلیک نمائید. درغیراینصورت با کلیک برروی کلید «خیر» به مرحله قبل بازگشته و اطلاعات را اصلاح نمائید.

 

4) کد تائیدی که به شماره تلفن همراه شما پیامک شده است را در کادر مشخص شده وارد و بر روی کلید «تائید» کلیک نمائید.

 

5) بعد از انجام مراحل فوق صفحه زیر را مشاهده خواهید نمود که حاوی اطلاعات هویتی وارد شده توسط شما و تصویر کارت ملی ارسال شده توسط شما می باشد و بدین معنی است که اطلاعات هویتی شما با موفقیت ثبت شده و در انتظار تائید توسط ادمین نمایه سازان می باشد.

پس از تائید اطلاعات ارسالی شما توسط ادمین نمایه سازان، شما امکان کار با تمامی بخش های پنل کاربری و ثبت سفارشات را خواهید داشت. معمولا در کمتر از 24 ساعت این موارد مورد بازبینی قرار خواهد گرفت و درصورتیکه تمامی موارد صحیح باشند به تائید نمایه سازان خواهد رسید.