لوگو نمایه سازان
لطفا صبر کنید...

برای ثبت هرگونه سفارش مربوط به خدمات ارائه شده در نمایه سازان، می بایست در ابتدا نسبت به ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در سایت (مطابق راهنمای تصویری زیر) اقدام نمائید.

درصورتیکه قبلا حساب کاربری ایجاد نموده اید ولی کلمه عبور را فراموش کرده اید، جهت مشاهده راهنمای تصویری نحوه بازیابی کلمه عبور اینجا کلیک نمائید.

1) برروی لینک "ثبت نام" در سمت چپ - بالای صفحه کلیک نمائید.

2) نام خود را وارد نمائید.

3) نام خانوادگی خود را وارد نمائید.

با توجه به اینکه از نام و نام خانوادگی وارد شده در این بخش برای ثبت سفارش های بعدی شما استفاده خواهد شد، حتما این موارد را مطابق با اطلاعات مندرج در شناسنامه/کارت ملی خود وارد فرمائید.

4) آدرس ایمیل خود را وارد نمائید.

از آدرس ایمیل شما برای تائید و تکمیل فرایند ثبت نام شما و همچنین ارسال اطلاعات مربوط به رویدادهای پنل کاربری شما استفاده خواهد شد.

5) کلمه عبور انتخابی خود را وارد نمائید. دقت نمائید که زبان انتخابی صفحه کلید انگلیسی باشد.

6) کلمه عبور را یک بار دیگر (جهت تطابق) وارد نمائید.

کلمه عبور شما می بایست حداقل شامل 6 کاراکتر و یک حرف زبان انگلیسی a-z باشد.

7) پس از مطالعه قوانین و مقررات ثبت نام در نمایه سازان، برروی کلید ثبت نام کلیک نمائید.

8) صفحه ای حاوی پیام زیر ظاهر می شود و به شما اطلاع می دهد که مراحل ثبت نام شما با موفقیت انجام شده است و برای فعال سازی حساب کاربری شما، ایمیلی حاوی لینک فعال سازی به آدرس ایمیل اعلام شده توسط شما ارسال شده است.

9) وارد پنل ایمیل خود شده و در قسمت صندوق ورودی (Inbox) پیام دریافتی را باز نموده و برروی دکمه "فعال سازی حساب کاربری" کلیک نمائید.

درصورتیکه پیامی در بخش صندوق ورودی خود مشاهده ننمودید، احتمالا پیام ارسالی از طرف نمایه سازان به قسمت (Spam) پنل ایمیل شما هدایت شده است.

10) صفحه حاوی پیام زیر ظاهر شده و به شما اطلاع می دهد که حساب کاربری شما فعال شده است. برای ورود به پنل کاربری خود بر روی لینک مشخص شده در تصویر زیر کلیک نمائید.

11) ایمیل خود را وارد نمائید. 

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل شما به عنوان نام کاربری شما در نمایه سازان خواهد بود.

12) کلمه عبور خود را وارد نمائید.

13) برروی کلید "ورود به سیستم" کلیک نمائید. صفحه زیر ظاهر خواهد شد و شما با موفقیت وارد پنل حساب کاربری خود شده اید.